Mięsne Smaki Grain Free Kocięta Świeżo Przygotowany Kurczak

GFW 2

Łosoś zawarty w karmie posiada właściwości wpływające korzystnie na organizm kota. Zawartość kwasów Omega-3 wpływa korzystnie na gospodarkę tłuszczową organizmu, dodaje energii do działania i jest paliwem dla mózgu. Dodatkowo łosoś bogaty w witaminy z grupy B oraz pierwiastki takie jak selen, cynk i potas regulują przemianę materii w organizmie kota, przyspieszają metabolizm oraz polepszają wchłaniane substancji odżywczych. Kurczak jest wysoce przyswajalnego białka, które bierze udział w prawidłowym rozwoju młodego organizmu  Zawarte w karmie bataty są bogate w luteinę, która dobrze wpływa na wzrok oraz antocyjaniny które korzystnie wpływają na funkcje poznawcze. Marchewka jest głównym składnikiem witaminy A potrzebnej młodym organizmom do prawidłowego wzrostu i rozwoju komórek.

Product Description

Mięsne Smaki Grain Free z kurczakiem i łososiem dla młodych kotów. Karmy Grain Free nie zawierają zboża ani glutenu pszennego co powoduje większa strawność karmy i lepszą przyswajalność składników odżywczych. Mięso z łososia jest bogate w składniki Omega-3 co ma dobry wpływ na skórę i sierść kota, wpływa też korzystnie na rozwój układu nerwowego kociąt. Marchew bogata w beta-karoten i witaminę A ma dobroczynny wpływ na wzrok młodych kotów.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 38%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 18%
  • włókno surowe: 2,3%
  • popiół surowy 8%

Skład:  Kurczak i łosoś 75% (w tym 20% świeżo przygotowanego kurczaka, 19% suszonego kurczaka, 17% świeżo przygotowanego łososia, 10% suszonego łososia, 5% tłuszczu z kurczaka, 2% wywaru z indyka), bataty (22%), ziemniaki, drożdże browarnicze,  minerały, witaminy, marchew.

Opakowanie: 300 g, 1kg, 5 kg