Mięsne Smaki Grain Free Kot Świeżo Przygotowany Indyk

GFU

Mięsne Smaki Grain Free z indykiem dla dorosłych kotów polecana głównie dla osobników po zabiegu sterylizacji i kastracji. Indyk jest bardzo smacznym źródłem wysoce przyswajalnego białka, bogatym w aminokwasy, witaminy i minerały. Zawiera witaminy z grupy B oraz selen i cynk, które mają wpływ na kondycję skóry i włosów. Niacyna zawarta w mięsie indyczym skutecznie obniża poziom cholesterolu we krwi. Żurawina zawarta w karmie chroni układ moczowy przed infekcjami oraz zawiera flawonoidy mające dobry wpływ na kondycję układu naczyniowo-sercowego.   Zawarte w karmie bataty są bogate w luteinę, która dobrze wpływa na wzrok oraz antocyjaniny które korzystnie wpływają na funkcje poznawcze.

Product Description

Mięsne Smaki Grain Free z indykiem dla dorosłych kotów. Karmy Grain Free nie zawierają zboża ani glutenu pszennego co powoduje większa strawność karmy i lepszą przyswajalność składników odżywczych. Specjalnie dodatek żurawiny wpływa korzystnie na funkcjonowanie nerek i pęcherza  moczowego.  Mięso indyka jest łatwo strawne i zawiera dużo cennych aminokwasów.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 32%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 15,5%
  • włókno surowe: 2,5%
  • popiół surowy 7,5%

Skład:  Indyk 61% (w tym 46% świeżo przygotowanego indyka, 13% suszonego indyka, 2% wywaru z indyka), bataty (27%)  groszek, ziemniaki, suplement Omega-3, drożdże browarnicze,  minerały, witaminy, żurawina, marchew.

Opakowanie: 500 g, 1kg, 5 kg