Mięsne Smaki Grain Free Kot Świeżo Przygotowany Łosoś

GFV

Mięsne Smaki Grain Free z łososiem dla dorosłych kotów polecana głownie dla osobników starszych, wymagających specjalnego traktowania.  Łosoś zawarty w karmie posiada właściwości wpływające korzystnie na organizm kota. Zawartość kwasów Omega-3 wpływa korzystnie na gospodarkę tłuszczową organizmu, dodaje energii do działania i jest paliwem dla mózgu. Dodatkowo łosoś bogaty w witaminy z grupy B oraz pierwiastki takie jak selen, cynk i potas regulują przemianę materii w organizmie kota, przyspieszają metabolizm oraz polepszają wchłaniane substancji odżywczych. Szparagi i marchew zawierają cenne witaminy (głownie witaminę A i E) i pierwiastki śladowe oraz błonnik i innulinę ważne przy prawidłowej pracy układu pokarmowego i odpornościowego. Zawarte w karmie bataty są bogate w luteinę, która dobrze wpływa na wzrok oraz antocyjaniny które korzystnie wpływają na funkcje poznawcze. Karma polecana kotom starszym.

Product Description

Mięsne Smaki Grain Free z łososiem dla dorosłych kotów. Karmy Grain Free nie zawierają zboża ani glutenu pszennego co powoduje większa strawność karmy i lepszą przyswajalność składników odżywczych. Mięso z łososia jest bogate w składniki Omega-3 co ma dobry wpływ na skórę i sierść kota. Warzywa zawarte w karmie są bogatym żródłem witamin.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 32%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 15,5%
  • włókno surowe: 2,5%
  • popiół surowy 7,5%

Skład:  łosoś 60% (w tym 35% świeżo przygotowanego łososia, 23% suszonego łososia, 2% wywaru z łososia), bataty (30%)  olej słonecznikowy, oliwa z oliwek, drożdże browarnicze, minerały, witaminy, marchew, szparagi.

Opakowanie: 500 g, 1kg, 5 kg