Mięsne Smaki Naturals Kot Kaczka z ryżem

CDN

Mięsne Smaki Naturals Kaczka z ryżem dla dorosłych kotów to smakowita alternatywa dla karm z drobiem. Polecana szczególnie kotom wybrednym ze względu na walory smakowe mięsa z kaczki. Ryż zawarty w karmie jest źródłem aminokwasów egzogennych oraz węglowodanów wolno trawionych, które zapewniają uczucie sytości i dostarczają energii na długi czas. Ponadto jest bogaty w pierwiastki takie jak potas, magnes, cynk, które mają korzystny wpływ na pracę układu naczyniowo-sercowego, hormonalnego i nerwowego. Cykoria zawarta w karmie jest naturalnym włóknem, które zapewnia odpowiednią pracę jelit oraz uczucie sytości. Żurawina zawarta w karmie chroni układ moczowy przed infekcjami oraz zawiera flawonoidy mające dobry wpływ na kondycję układu naczyniowo-sercowego.

Product Description

Mięsne Smaki Naturals Kaczka z ryżem dla dorosłych kotów to smakowita alternatywa dla karm z drobiem. Karmy Naturals nie zawierają pszenicy ani glutenu pszennego co powoduje większa strawność karmy i lepszą przyswajalność składników odżywczych. Polecana szczególni kotom ze skłonnościami do alergii.  Świeżo przygotowana kaczka jest źródłem wysoce przyswajalnego białka zwierzęcego. Dodatki mineralne i witaminowe specjalnie zostały dobrane do potrzeb żywieniowych kotów, zawiera taurynę i ekstrakt z cykorii.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 30%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 18%
  • włókno surowe: 1,5%
  • popiół surowy 8%

Skład: kaczka (w tym 27% suszonj i 4% świeżo przygotowanej kaczki), biały ryż, brązowy ryż, tłuszcz z kaczki, gluten kukurydziany, białko ziemniaczane, pomidory, witaminy, minerały, olej z łososia, cykoria, suplement Omega 3, marchewka, żurawina, ekstrakt z Yuki Schidigera – 200mg/kg

Opakowanie: 300 g