Mięsne Smaki Naturals Kot Ryba z ryżem

CFN

Mięsne Smaki Naturals Ryba z ryżem dla dorosłych kotów to smakowita alternatywa dla karm z drobiem. Biała ryba jaest źródłem lekkostrawnego białka, ponadto zawiera kwasy wielonienasycone Omega-3 i Omega-6, które regulują gospodarkę tłuszczową  w organizmie.  Ryż zawarty w karmie jest źródłem aminokwasów egzogennych oraz węglowodanów wolno trawionych, które zapewniają uczucie sytości i dostarczają energii na długi czas. Ponadto jest bogaty w pierwiastki takie jak potas, magnes, cynk, które mają korzystny wpływ na pracę układu naczyniowo-sercowego, hormonalnego i nerwowego. Cykoria zawarta w karmie jest naturalnym włóknem, które zapewnia odpowiednią pracę jelit oraz uczucie sytości. Żurawina zawarta w karmie chroni układ moczowy przed infekcjami oraz zawiera flawonoidy mające dobry wpływ na kondycję układu naczyniowo-sercowego.  Karma polecana głownie kotom sterylizowanym.

Product Description

Mięsne Smaki Naturals Ryba z ryżem dla dorosłych kotów to smakowita alternatywa dla karm z drobiem. Karmy Naturals nie zawierają pszenicy ani glutenu pszennego co powoduje większa strawność karmy i lepszą przyswajalność składników odżywczych. Polecana szczególni kotom ze skłonnościami do alergii.  Świeżo przygotowana ryba jest źródłem wysoce przyswajalnego białka zwierzęcego. Dodatki mineralne i witaminowe specjalnie zostały dobrane do potrzeb żywieniowych kotów, zawiera taurynę i ekstrakt z cykorii, który ułatwia trawienie i pomaga utrzymać właściwą florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym kota.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 30%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 20%
  • włókno surowe: 1,5%
  • popiół surowy 8%

Skład: biała ryba (w tym 28% suszonj i 4% świeżo przygotowanej białej ryby), biały ryż, brązowy ryż, olej słonecznikowy, gluten kukurydziany, białko ziemniaczane, pomidory, hydrolizowany wywar rybny, witaminy, minerały, olej z łososia, cykoria, suplement Omega 3, marchewka, żurawina, ekstrakt z Yuki Schidigera – 200mg/kg

Opakowanie: 300 g