Mięsne Smaki Naturals Small Breed Indyk z ryżem

TNS

Mięsne Smaki Naturals Indyk z ryżem dla psów ras małych ze specjalnie dobranym rozmiarem granulek. Indyk jest bardzo smacznym źródłem wysoce przyswajalnego białka, bogatym w aminokwasy, witaminy i minerały. Zawiera witaminy z grupy B oraz selen i cynk, które mają wpływ na kondycję skóry i włosów. Niacyna zawarta w mięsie indyczym skutecznie obniża poziom cholesterolu we krwi.Ryż zawarty w karmie jest źródłem aminokwasów egzogennych oraz węglowodanów wolno trawionych, które zapewniają uczucie sytości i dostarczają energii na długi czas. Ponadto jest bogaty w pierwiastki takie jak potas, magnes, cynk, które mają korzystny wpływ na pracę układu naczyniowo-sercowego.

Product Description

Mięsne Smaki Naturals Indyk z ryżem dla psów ras małych ze specjalnie dobranym rozmiarem granulek. Karmy Naturals nie zawierają pszenicy ani glutenu pszennego co powoduje większa strawność karmy i lepszą przyswajalność składników odżywczych. Mięso z indyka jest źródłem wysoce przyswajalnego białka zwierzęcego. jest to karma mono białkowa czyli zawiera jeden rodzaj białka zwierzęcego, oszczędza to wrażliwy układ pokarmowy psów małych ras. Dodatki mineralne i witaminowe specjalnie zostały dobrane do potrzeb żywieniowych psów, zawiera ekstrakt z cykorii i yuki Schidigera, która wzmacnia odporność.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 21%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 10%
  • włókno surowe: 4%
  • popiół surowy 7%

Skład: Ryż (26%), mączka z indyka (38%), owies, świeżo przygotowany indyk (4%), siemię lniane, sos drobiowy, tłuszcz indyczy, pulpa buraczana, lucerna, minerały, witaminy, wodorosty, suplement Omega 3, cykoria, węglan wapnia, ekstrakt z Yuki, mniszek lekarski,

Opakowanie: 300 g, 1kg, 5 kg