Mięsne Smaki Super Premium Adult Jagnięcina z ryżem i Verm-X

LRX

Mięsne Smaki Super Premium jagnięcina z ryżem to podstawowa karma dla dorosłych psów z nietolerancją białka drobiowego. Jagnięcina jest delikatnym mięsem, które dostarcza niezbędnych aminokwasów i jest bardzo dobrym źródłem białka, jednocześnie nie wywołuje alergii. Zawartość kwasów orotowych w jagnięcinie wspomaga prawidłową pracę wątroby. Mięso to posiada dodatkowo dużo kwasów nienasyconych.  Ryż zawarty w karmie jest źródłem aminokwasów egzogennych oraz węglowodanów wolno trawionych, które zapewniają uczucie sytości i dostarczają energii na długi czas. Ponadto jest bogaty w pierwiastki takie jak potas, magnes, cynk, które mają korzystny wpływ na pracę układu naczyniowo-sercowego. Polecany psom z delikatnym układem pokarmowym i skłonnościami do alergii. Specjalny dodatek paszowy Verm-X (mieszanka ziół) wspomaga naturalną, wewnętrzną kontrolę pasożytów.

Product Description

Mięsne Smaki Super Premium jagnięcina z ryżem to odżywcza, smakowita karma dla psów z nietolerancją mięsa drobiowego. Karma Super Premium nie zawiera pszenicy ani glutenu pszennego, co ułatwia trawienie karmy oraz lepsze wchłanianie składników odżywczych. Jest bogata w składniki mineralne i witaminy co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej kondycji psa. Dzięki suplementowi Verm-X (specjalna kombinacja ziół) pies jest zabezpieczony przeciw pasożytom wewnętrznym, bez specjalnej konieczności od robaczywienia.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 22%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 9,5%
  • włókno surowe: 3%
  • popiół surowy; 8,5%

Skład:  mączka jagnięca (26%), jęczmień, owies, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, mączka rybna, drożdże browarnicze, hydrolizowany wywar jagnięcy, minerały, witaminy, suplement Verm-X, ekstrakt z Yuki Schidigera.

Opakowanie: 300 g, 2 kg, 5 kg.