Mięsne Smaki Super Premium Adult Ryba z ziemniakami i Allergy-X

FAX

Mięsne Smaki Super Premium dla dorosłych psów to podstawowa karma dedykowana psom ze skłonnościami alergicznymi. zawiera bogate w składniki odżywcze mięso łososia. Nie zawiera zbóż.  Zawiera specjalną formułę – suplement Allergy-X- która jest mieszanką ziół wspomagających walkę z alergią, łagodzi objawy skórne, pozwala utrzymać w czystości uszy psa, oraz zapobiega nadmiernemu wypadaniu sierści spowodowanym podrażaniem skóry. Jest bogata w składniki mineralne i witaminy co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej kondycji psa.

Product Description

Mięsne Smaki Super Premium dla dorosłych psów to karma dedykowana psom ze skłonnościami alergicznymi. Karma Super Premium nie zawiera pszenicy ani glutenu pszennego, co ułatwia trawienie karmy oraz lepsze wchłanianie składników odżywczych. Zawiera specjalną formułę – suplement Allergy-X- która jest mieszanką ziół wspomagających walkę z alergią, łagodzi objawy skórne, pozwala utrzymać w czystości uszy psa, oraz zapobiega nadmiernemu wypadaniu sierści spowodowanym podrażaniem skóry. Jest bogata w składniki mineralne i witaminy co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej kondycji psa.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 23%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 12%
  • włókno surowe: 3,5%
  • popiół surowy; 8,5%

Skład: Ryby 44% (łosoś 18%, mączka z łososia 8%,mieszanka mączek rybnych 8%, pstrąg 7%, olej z łososia 1,65%), ziemniaki 36% (susz z ziemniaka 18%, susz z batatów 18%),skrobia groszkowa (7%), pulpa buraczana, olej słonecznikowy, minerały, witaminy, suplement Allergy-X.

Opakowanie: 300 g, 2 kg, 5 kg.