Mięsne Smaki Super Premium Kot Senior Kurczak z kukurydzą

PCW 7.5

Mięsne Smaki Super Premium dla kotów seniorów to pełno porcjowa karma, która dzięki bogatemu składowi zapewni witalność i młodość wszystkim kotom. Zawarta w karmie kukurydza jest bogata w witaminy młodości A i E. Jest też istotnym źródłem mikroelementów i energii dostarczanej  do organizmu. Zawartość kurczaka wzmacnia walory smakowe i powoduje, że karma jest lekkostrawna. W karmie również znajduje się lucerna, która jest źródłem włókna strawnego, poprawia pracę jelit i łagodzi podrażnienia układu pokarmowego.

Product Description

Mięsne Smaki Super Premium dla kotów seniorów to odżywcza, smakowita karma dla wszystkich starszych kotów powyżej 7 roku życia. Jej specjalnie skomponowana receptura wspiera prawidłową wagę kota (karma o obnizonej kaloryczności), pracę serca, układu pokarmowego oraz kondycję stawów.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 32%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 15%
  • włókno surowe: 2,5%
  • popiół surowy; 6,5%

Skład: mączka drobiowa (27%),  kukurydza, mąka pszenna, gluten kukurydziany, tłuszcz drobiowy, ryż (15%), drożdze browarnicze,  łosoś, pulpa  buraczana, sos z kurczaka, lucerna, witaminy, minerały, wywar rybny, olej z łososia, susz jajeczny, tauryna, DL-metionina, L-karnityna,glukozamina, metylosiarczan metanu, siarczan chondroityny.

Opakowanie: 300 g, 1 kg, 5 kg