Mięsne Smaki Super Premium Puppy

GPP

Mięsne Smaki Super Premium dla szczeniąt to odżywcza, smakowita karma dla wszystkich młodych psów do 12 miesiąca życia. Jest to karma wysoce energetyczna i wysoce białkowa. Dodatki paszowe w postaci soli zapewniają prawidłowy rozwój stawów i kośćca. Karma zawiera jajka i drożdże które są cennym źródłem aminokwasów i witamin.

Product Description

Mięsne Smaki Super Premium dla szczeniąt to odżywcza, smakowita karma dla wszystkich młodych psów do 12 miesiąca życia. Karma Super Premium nie zawiera pszenicy ani glutenu pszennego, co ułatwia trawienie karmy oraz lepsze wchłanianie składników odżywczych. Jest bogata w składniki mineralne i witaminy co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej kondycji psa. Zawiera dodatki wspomagające rozwój układu kostnego i stawów. Wysokoenergetyczna. Stymuluje układ odpornościowy.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 30%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 14%
  • włókno surowe: 2,5%
  • popiół surowy; 9,2%

Skład: mączka drobiowa (30%), ryż (19%), kukurydza, owies, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, mączka rybna, hydrolizat drobiowy, drożdze browarnicze, susz jajeczny, siemię lniane, olej z łososia, minerały, witaminy, DL-metionina, MOS, FOS, L-karnityna, ekstrakt z Yuki Schidigera, glikozamina, metylosiarczan metanu, siarczan chondroityny.

Opakowanie: 300 g, 2 kg, 5 kg.