Mięsne Smaki Super Premium Small Breed Kurczak z ryżem

CDS Proof

Mięsne Smaki Super Premium kurczak z ryżem dla psów małych ras to specjalna karma o drobnym granulacie, idealnie dopasowanym dla małych pyszczków. Mięso kurczaka jest łatwo strawne i zawiera dużo cennych aminokwasów ponadto utrzymuje odpowiedni poziom cholesterolu we krwi oraz pozwala na kontrole wagi psa. Ryż zawarty w karmie jest źródłem aminokwasów egzogennych oraz węglowodanów wolno trawionych, które zapewniają uczucie sytości i dostarczają energii na długi czas. Ponadto jest bogaty w pierwiastki takie jak potas, magnes, cynk, które mają korzystny wpływ na pracę układu naczyniowo-sercowego, hormonalnego i nerwowego. Yuka schidigera wpływa korzystnie na działanie układu odpornościowego.

Product Description

Mięsne Smaki Super Premium kurczak z ryżem dla psów małych ras to specjalna karma o drobnym granulacie, idealnie dopasowanym dla małych pyszczków. Karma Super Premium nie zawiera pszenicy ani glutenu pszennego, co ułatwia trawienie karmy oraz lepsze wchłanianie składników odżywczych. Jest bogata w składniki mineralne i witaminy co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej kondycji psa.

Składniki odżywcze:

  • białko surowe: 22%
  • tłuszcz surowy w tym oleje: 8,5%
  • włókno surowe: 4%
  • popiół surowy; 7%

Skład: Ryż (26%), mączka drobiowa (26%), jęczmień, owies, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, mączka rybna, drożdze browarnicze, minerały, witaminy, ekstrakt z Yuki Schidigera.

Opakowanie: 500 g, 2 kg, 5 kg.